2010. október 26., kedd

Re: [KATALIST] Füzéki István Emlékérem

Kedves Haraszti Katalin!

Nem vitattam az eddig kitüntetettek érdemeit.
E listán üdvözöltem magam is pl. a Charta 77 könyvtáros aláíróinak elismerését.
Bátor kiállásra természetesen máskor is szükség lehetett, ezután is
lehet még nagy szükség.
A posztumusz kitüntetéseknek --szerintem-- nincs sok értelme, mert az
érintett nem tud dönteni az elfogadásról.
Elnézést, hogy nyilvánosan reagálok kedves és informatív
magánlevelére, melyet nem idézek, mert nincs rá felhatalmazásom, pedig
nyugodtan jöhetett volna listán is.
Viszont --tisztségviselőkkel és ismeretlenül-- magánlevelezni nincs sok kedvem.

Üdvözlettel:

Nagypál László

_______________________________________________
Katalist mailing list
Katalist@listserv.niif.hu
https://listserv.niif.hu/mailman/listinfo/katalist