2010. október 26., kedd

[KATALIST] Online Fejlesztők & Felhasználók Meetup 2010.10.28. 19 órától

Kedves Listatagok!

Szeretettel meghívom Önöket informatikus hallgatókkal közös rendezvényemre, az Online Fejlesztők & Felhasználók (OFF) Meetup első eseményére, melyet 2010.10.28-án, vagyis most csütörtökön 19 órától tartunk a Gold Biliárdcenterben (11. ker., Budafoki út 111-113.). Ezúttal a téma a közösségi oldalak lesz, és akik már biztosan elő fognak adni:
A Meetup lényege, hogy az előadók mindössze 5-10 percig beszélnek, tehát kizárólag a lényegre szorítkoznak, majd a közönség kérdezheti őket 5-10 percig. A rendezvénnyel elsősorban a fiatalokat, egyetemistákat céloztuk meg, de szívesen látunk bárkit, aki magát fiatalosnak érzi, és szeretne lépést tartani az informatikai trendekkel. Mindig az adott témában előadók jelentkezését is várjuk, akik úgy érzik, hogy újdonságot tudnának mondani a közönségnek, és mindezt 5-10 percbe bele tudják sűríteni! (A mostanira előadónak sajnos már nem lehet jelentkezni, de a közösségi oldalak témakör valószínűleg később is fókuszba fog még kerülni.)

Ha érdekli maga a Meetup, de most csütörtökön nem tud eljönni, akkor is regisztráljon az OFF Meetup oldalán (http://www.meetup.com/fejfel), mert így mindig értesülhet a következő programról. Terveink szerint havonta szervezzük majd meg a találkozót. November 25-én várhatóan a Location based social media-ról lesz szó (Foursquare, Gowalla, Google Latitude, Nav'n'go stb.), decemberben pedig a usability-ről/ergonómiáról.

A belépő egy alkalomra 500 Ft, ha jelzi előtte részvételi szándékát az oldalunkon (http://www.meetup.com/fejfel), cserébe egy ingyen üdítőt/sört és ingyen biliárdozási lehetőséget kínálunk aznap estére. De a lényeg természetesen az újdonságokkal szolgáló előadás és az ismerkedési lehetőség.


Remélem, hogy most vagy később találkozni fodunk az OFF Meetupon!

--
Üdvözlettel:

Habók Lilla
http://habosvilla.blog.hu
06-30-422-7004