2010. október 26., kedd

Re: [KATALIST] Füzéki István Emlékérem

Kedves László,

ennek az lesz az eredménye, hogy nem kap magánlevelet, ami ugyebár nincs
ellenére, ahogyan írja, de azért nehogy magányos legyen már a végére :-)

HK egyébként - legjobb tudomásom szerint - a legcivilebb civil jelenleg,
és lelkesedésből, szakmaszeretetből levelez, ill. működtet levelező listát.

UR forradalmi érdemeit nem ismertem, azt viszont tudom, hogy minden
megszólalása olyan, ami előreviszi a dolgokat. A "hogyan lehet jobb,
hogyan csinálhatnánk jobban" attitűdjéhez párosult elmélyült szaktudása,
és az egészen átütő emberszeretete és intelligenciája teszi Őt szakmánk
egyik legnagyobbjává. Isten éltesse sokáig!

HSD


2010.10.26. 14:10 keltezéssel, Laszlo Nagypal írta:
> Kedves Haraszti Katalin!
>
> Nem vitattam az eddig kitüntetettek érdemeit.
> E listán üdvözöltem magam is pl. a Charta 77 könyvtáros aláíróinak elismerését.
> Bátor kiállásra természetesen máskor is szükség lehetett, ezután is
> lehet még nagy szükség.
> A posztumusz kitüntetéseknek --szerintem-- nincs sok értelme, mert az
> érintett nem tud dönteni az elfogadásról.
> Elnézést, hogy nyilvánosan reagálok kedves és informatív
> magánlevelére, melyet nem idézek, mert nincs rá felhatalmazásom, pedig
> nyugodtan jöhetett volna listán is.
> Viszont --tisztségviselőkkel és ismeretlenül-- magánlevelezni nincs sok kedvem.
>
> Üdvözlettel:
>
> Nagypál László
>
> _______________________________________________
> Katalist mailing list
> Katalist@listserv.niif.hu
> https://listserv.niif.hu/mailman/listinfo/katalist


_______________________________________________
Katalist mailing list
Katalist@listserv.niif.hu
https://listserv.niif.hu/mailman/listinfo/katalist