2024. szeptember 4., szerda

[KATALIST] Álláshirdetés - Százhalombatta

A százhalombattai Hamvas Béla Városi Könyvtár felnőttkönyvtárost keres

A jogviszony időtartama: határozatlan idejű

Foglalkozás jellege: teljes munkaidő

A munkavégzés helye: Hamvas Béla Városi Könyvtár (2440 Százhalombatta, Szent István tér 5.)

A munkakörbe tartozó fontosabb feladatok:

       olvasószolgálati feladatok

       irodalommal kapcsolatos tájékoztatás

       rendezvények szervezése, lebonyolítása

       helytörténeti feladatok

       minőségirányítással kapcsolatos feladatok

       részvétel középiskolai csoportok fogadásában, könyvtári foglalkozások lebonyolításában

       kapcsolattartás a város középiskoláival, kulturális intézményeivel

Pályázati feltételek:

       informatikus könyvtáros

       felhasználói szintű számítógépes ismeretek

       büntetlen előélet, cselekvőképesség, egészségügyi alkalmasság

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:

       informatikus könyvtárosi végzettség

       könyvtárban szerzett munkatapasztalat

       SZIKLA integrált könyvtári rendszer ismerete

Elvárt kompetenciák:

       jó kommunikációs készség és jó kapcsolatteremtő képesség

       precíz, pontos munkavégzés

       önálló munkavégzés

       kiváló alkalmazkodó és együttműködési készség

       gyors és önálló problémamegoldó készség

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:

       fényképes, szakmai önéletrajz

       motivációs levél

       végzettséget igazoló okiratok másolata

       nyilatkozat a személyes adatok kezelésére vonatkozólag

       3 hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány, amelyet a nyertes pályázó a kinevezését megelőzően köteles bemutatni

 A munkába állás legkorábbi időpontja: Elbírálást követően azonnal betölthető.

Alkalmazás a Munka Törvénykönyve szerinti feltételekkel.

A pályázat kiírással kapcsolatos további információt Kovács Marianna, igazgató vagy Paulusz Katalin, igazgatóhelyettes nyújt. Telefonon a 06-23-355-727 számon, vagy a hbvkigazgato@gmail.com e-mail címen.

A pályázat benyújtásának módja: fizetési igény megadásával személyesen a könyvtár nyitvatartási idejében, vagy a fenti e-mail címen.