2017. február 1., szerda

[KATALIST] KRE-ÁJK könyvtáros állás

Kedves Kollégák!

A Károli Gáspár Református Egyetem Állam- és Jogtudományi Kar Könyvtára könyvtáros munkatársat keres.

A pályázat részletei:

A foglalkoztatás jellege: részmunkaidő (heti 20 vagy 30 óra)

A munkavégzés helye: Károli Gáspár Református Egyetem Állam- és Jogtudományi Kar (1042 Budapest, Viola utca 2-4.)

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Főbb feladatok:

·         olvasószolgálati feladatok ellátása

·         szabadpolcos állomány rendezése, raktári kérések teljesítése

·         könyvtári adminisztratív feladatok ellátása, statisztikák vezetése

Elvárások:

·         szakirányú végzettség (könyvtáros, informatikus könyvtáros, segédkönyvtáros)

·         MS Office szoftverek magabiztos használata

·         pontos, precíz munkavégzés

·         alapszintű angol nyelvtudás

·         Előnyt jelent a Corvina integrált könyvtári rendszer ismerete

Jelentkezési határidő: 2017. február 28.

Az állás legkorábban 2017. március 1-től tölthető be.

A pályázatok benyújtásának módja: elektronikus úton Gál László Kari Igazgató részére, a gal.laszlo@kre.hu címre, a szakmai életutat bemutató önéletrajz, iskolai végzettséget, szakképzettséget igazoló okirat(ok) másolatának megküldésével, a bruttó fizetési igény/heti vállalható óraszám megjelölésével.

Borbély Szabina
Könyvtárvezető
Állam- és Jogtudományi Kar

Károli Gáspár Református Egyetem
1042 Budapest, Viola u. 2-4.
Tel:
Fax:
Web: www.kre.hu