2010. október 18., hétfő

Re: [KATALIST] Veszíts el egy könyvet találkozó Orosházán

Kedves Klári, kedves Anikó,

köszönjük szépen.


Üdvözlettel,

--
Buzai Csaba
Justh Zsigmond Városi Könyvtár
Orosháza
http://blog.justhvk.hu/
csababuzai@gmail.com