Kedves László,
ez igaz, kéne tudniuk, de (érzésre) sokkal, de sokkal több könyv van Mo-n, aminek nincs ISBN-ja, mint aminek van. Én a konyvtar.hu-ra tippeltem (no offense!), hogy meg lehetne csinálni ezt a központi azonosító rendszert, de ez már vallási kérdés :)
Üdvözlettel,
--
Takács Dániel
http://ek.klog.hu