Kedves Kollégák!
A Pesterzsébeti Pedagógiai Intézet ebben a tanévben is meghirdette „Olvass velünk!” vetélkedőjét. A jelentkezési határidő lassan lejár. Azok kedvéért, akik nem ismerik versenyünket, csatolok egy versenyfelhívást. Szeretettel várjuk jelentkezéseiteket!
Üdvözlettel:
Simon Krisztina
versenyszervező