2010. október 20., szerda

[KATALIST] "Olvass velünk!" vetélkedő

Kedves Kollégák!

A Pesterzsébeti Pedagógiai Intézet ebben a tanévben is meghirdette „Olvass velünk!” vetélkedőjét. A jelentkezési határidő lassan lejár. Azok kedvéért, akik nem ismerik versenyünket, csatolok egy versenyfelhívást. Szeretettel várjuk jelentkezéseiteket!

Üdvözlettel:

Simon Krisztina
versenyszervező