2010. október 20., szerda

[KATALIST] Diákvetélkedő a FSZEK Központi Könyvtárban

Kedves tanár és iskolai könyvtáros kollégák!

A Fővárosi Szabó Ervin Könyvtár Központi Könyvtára a nemzeti romantika évéhez kapcsolódva művelődéstörténeti vetélkedőt szervez középiskolások számára.
A felhívás és a tájékoztató a mellékletben, valamint a www.fszek.hu oldalon olvasható. Kérjük, tegyék közzé a vetélkedőről szóló tudnivalókat az iskola diákjainak körében,
és segítsenek a résztvevők toborzásában.
Segítségüket előre is köszönjük!

Üdvözlettel,
Bándoli Katalin és Csopaki Orsolya
szervezők

[A csatolt felhívás, útmutató és irodalomjegyzék (MS Word) a levlista archívumában]