2017. október 19., csütörtök

[KATALIST] Állásajánlat - Piarista Központi Könyvtár

Kedves Kollégák!

A Piarista Rend Magyar Tartománya Központi Könyvtára munkatársat keres teljes munkaidős olvasószolgálati könyvtáros munkakörbe.

Munkavégzés helye: 1052 Budapest, Piarista köz 1.

Feladatok:

* Szakkönyvtári kutatószolgálat, olvasószolgálat
* Dokumentumok feldolgozása, katalogizálás
* Részvétel kiállítások szervezésében, bemutatók tartásában
* Állománygondozás
* Részvétel látogatócsoportok vezetésében, rendhagyó órák tartásában

Elvárások:

* Felsőfokú könyvtárosi végzettség,
középfokú C típusú nyelvvizsga,
Számítástechnikai ismeretek (MS Excel, MS Word, legalább egy könyvtári célszoftver ismerete, számítógépes kutatási ismeretek),
*Jó kommunikációs készség,
* megbízhatóság,
* elemző készség,
* rugalmasság,
* pontos, precíz munkavégzés,
* kezdeti önálló döntéshozatal,
* alkalmasság a csapatmunkára.

Előnyt jelent:

Piarista kötődés (öregdiák, szülő, stb.),
* egyházi ajánlás,
* szakmai gyakorlat
* egyházi, teológiai ismeretek,
* azonosulás a Piarista Rend értékrendjével,
* nyelvismeret,
* Szikla könyvtári rendszer ismerete.

Mit kínálunk:

* Elkötelezett csapat, emberséges munkakörnyezet
* kiegyensúlyozott, baráti munkahelyi légkör,
* hosszú távú munkalehetőség,
* belvárosi munkahely,
* Változatos szakmai feladatok, egyéni fejlődés lehetősége

Fizetés: megegyezés szerint, irányadó pedagógus bértábla

Várjuk pályázatát bruttó fizetési igény megjelölésével (fényképes magyar nyelvű önéletrajz, motivációs levél) az alábbi e-mail címre allashirdetes@piarista.hu a tárgy mezőben "könyvtáros" állás megjelöléssel.

Beérkezési határidő: 2017.11.06.

Baranya Péter
könyvtárvezető

Piarista Rend Magyar Tartománya Központi Könyvtára
1052 Budapest, Piarista köz 1.
Telefon: +36 1 486 44 78
Mobil:    +36 20 82 33 587